Instalacja systemu windows.

Dlaczego lepiej zlecić to zadanie fachowcom.

Mimo, że w obecnych czasach instalacja systemu operacyjnego Windows (czy to w odchodzącej już do lamusa wersji 7, czy też bardziej nowoczesnej 8 lub 10) jest zadaniem znacznie łatwiejszym niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu, w dalszym ciągu wiele osób ma z nią spore problemy. Nie jest już konieczne wprowadzanie komend w wierszu poleceń czy uczenie się na pamięć sekwencji kolejnych kroków, jednakże wgranie od nowa lub też reinstalacja systemu może przerosnąć niedzielnego posiadacza komputera czy laptopa.

Jeżeli zależy nam na czasie lub też boimy się, że nie dysponując podstawową wiedzą z zakresu informatyki nie będziemy w stanie samodzielnie przeprowadzić tej procedury, warto schować dumę do kieszeni i powierzyć instalację systemu windows doświadczonym fachowcom. Nie tylko przeprowadzą oni instalację systemu Windows w sposób prawidłowy oraz ze wszech miar profesjonalny, ale i dodatkowo będą oni w stanie spersonalizować go pod kątem naszych wymagań i oczekiwań. Z

godnie z naszymi zaleceniami mogą oni bowiem podzielić posiadany dysk twardy na więcej niż jedną partycję, zmienić ustawienia systemowe na takie, które będą nam w najpełniejszym stopniu odpowiadały, czy też – za ewentualną dopłatą – wgrać wszystkie niezbędne sterowniki i programy, dzięki którym codzienna praca lub zabawa stanowić będą czystą przyjemność.

Ile czasu zajmuje instalacja systemu windows?

Niedoświadczonemu użytkownikowi sprzętu może ona zabrać nawet cały dzień, bowiem wystąpi konieczność przeszukiwania zasobów Internetu w poszukiwaniu podpowiedzi co zrobić krok po kroku oraz jakie oprogramowanie zainstalować. Kiedy jednak poprosimy o pomoc eksperta, okazać się może, że nasz komputer czy laptop będzie można użytkować już po godzinie lub maksymalnie dwóch.

W drugim przypadku informatyk gwarantuje nam jednak kompleksową usługę, która bazuje nie tylko na instalacji systemu, ale także na wgraniu kluczowego oprogramowania do pracy i rozrywki, podłączenia sprzętu do Internetu, czy w końcu zabezpieczeniu go przed wszelkiej maści wirusami czy szkodliwym oprogramowaniem dzięki zastosowaniu programów antywirusowych z aktualnymi bazami danych. Wsparcie eksperta przy instalacji systemu windowa, to także gwarancja, że nasze urządzenie będzie działało niezawodnie przez kilka lub nawet kilkanaście lat, my natomiast będziemy mogli skupić się na tym, co wychodzi nam najlepiej, a więc na pracy zarobkowej na komputerze lub rozrywce cyfrowej. Nie każdy z nas musi być bowiem zaznajomiony z nowinkami technologicznymi czy sprzętowymi.

W chwili obecnej nie musimy już poszukiwać wśród znajomych osoby, która kiedyś choć raz przeinstalowała system i wie jak to zrobić – wystarczy jeden telefon do OK LAPTOP! Naszym zdaniem jest to to komfort, który jest jak najbardziej warty swojej niezbyt wysokiej jak na obecne standardy ceny!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!